قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

برگزاری سمینار آموزشی ارزیابی سلامت جنین و اورژانس‌های مامایی

سمینار آموزشی ارزیابی سلامت جنین و اورژانس‌های مامایی چهارشنبه 17 آبان 96 و به‌منظور توانمندسازی ماماها و دستیاران زنان شاغل در بیمارستان‌های دولتی و غیردولتی تحت پوشش دانشگاه در سالن مهارت‌های بالینی دانشکده پزشکی توسط اداره سلامت مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان دانشگاه و با همکاری گروه تخصصی بیماران زنان برگزار شد.
در این سمینار که 300 نفر شرکت‌کننده داشت و دبیر علمی آن دکتر لاله اسلامیان بود؛ که در آن دکتر تهرانیان فوق تخصص اونکولوژی، دکتر لاله اسلامیان، دکتر محبوبه شیرازی، دکتر ریحانه پیرجانی، دکتر صغری خضر دوست، دکتر مریم نورزاده و دکتر صدیقه برنا فوق تخصصین پریناتالوژی سخنرانی کردند.

دکتر تهرانیان رئیس اداره سلامت مادر نوزاد و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هدف از این همایش را افزایش آگاهی ماماها و دستیاران زنان و تلاش برای پاسخگویی به سؤالات آنان درزمینهٔ های تخصصی اعلام کرد و گفت: طبق بررسی‌های انجام‌شده بیشترین مرگ‌ومیر در این حوزه مربوط به اورژانس‌های زنان و مامایی ازجمله خون‌ریزی‌های حین، بارداری و هنگام زایمان و بعد از زایمان بوده ازاین‌رو شناسایی مادران پرخطر بسیار اهمیت دارد. وی همچنین،برگزاری کارگاه‌های تخصصی ازاین‌دست را، باهدف پیشگیری از مرگ‌های قابل‌اجتناب مادری و عوارض همراه آن، امری مهم و ضروری خواند.

تمام حقوق سایت برای مرکز مهارت های بالینی دانشکده پزشکی محفوظ است.

Powered by themekiller.com