قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

راهنمای برگزاری نوزدهمین دوره آزمون آسکی مهارت های بالینی پایه

نوزدهمین دوره آزمون آسکی مهارت های بالینی پایه برای دانشجویان پایان مقطع مطب 1 روز یکشنبه 5 شهریور 96 در مرکز مهارت های بالینی برگزار خواهد شد. لطفاً به نکات زیر بدقت توجه فرمایید:

  • آزمون رأس ساعت 8 صبح شروع خواهد شد و ورود 128 نفر دانشحویان 7:30 خواهد بود.که طبق کدهای داده شده از    A-1-1 تا A-6-7 می باشد. و مابقی دانشجویان از (B- 6-1 تا کد آخر) ساعت 11:45 خواهد بود.لیست اسامی و کدهای داده شده به آقای خنجی نماینده ارسال شده است.
  • برای اینکه آزمون زودتر به اتمام برسد، آن را در سه لاین موازی برگزار می کنیم. این لاین ها با حروف A و  B و C مشخص شده اند. در لاین های موازی، محتوای ایستگاه ها، چک لیست ها، راهنماهای داوطلب و … عین هم هستند ولی آزمونگر و بیمارنما متفاوت است. بنابراین هر کدام از شما بر اساس کدی که دریافت می کنید، فقط در یک لاین حضور پیدا خواهید کرد.
  • این آزمون 7 ایستگاه (6 ایستگاه فعال و 1 ایستگاه استراحت) دارد.  زمان هر یک از ایستگاه ها، 5 دقیقه است. ولی یکی از ایستگاه که شرح حال و مهارت ارتباطی است 10 دقیقه می باشد. این بدین معنی است که وقتی زنگ اول (پس از 5 دقیقه) به صدا در آمد، نباید آن ایستگاه (ایستگاه شرح حال و ارتباطی) را ترک کنید بلکه باید 5 دقیقه دیگر صبر کنید و وظیفه خواسته شده را انجام دهید. ایستگاه شرح حال و مهارت ارتباطی با 1 و 1′ مشخص شده اند و شما با راهنمایی کارشناس حاضر در لاین وارد یکی از آنها خواهید شد.
  • به هر سری که دانشجویان در سه لاین موازی حضور پیدا می کنند و آزمون را به اتمام می رسانند، یک راند می گوییم. بر اساس تعداد شما، ما در این آزمون 9 راند خواهیم داشت.
  • کدی که به شما تعلق گرفته است متشکل از ۳ جز می باشد: جز اول که با حروف A و B و C مشخص شده اند، همان لاین شماست که در بالا به آن اشاره کردیم. عدد وسطی معرف شماره راند است. همانطوری که گفتیم در این آزمون 9 راند داریم، بنابراین این عدد بین ۱ تا ۴ خواهد بود. عدد سومی معرف ایستگاهی است که دانشجو باید آزمون را از آنجا شروع کند. بطور مثال کد زیر را در نظر بگیرید:

B-2-6

دانشجویی که کد بالا به وی تعلق گرفته است اولا باید در لاین B حضور داشته باشد، دوماً در راند دوم وارد آزمون شود و سوماً از ایستگاه شماره ۶ آزمون را شروع کند.

 

  • حتماً در هنگام ورود به هر یک ایستگاه ها، کد خود را به آزمونگر آن ایستگاه اعلام کنید تا آن را در چک لیست شما یادداشت نماید.
  • در هر ایستگاه راهنمای داوطلب نوشته شده است.
  • می توانید با خود پذیرایی به همراه داشته باشید.

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق سایت برای مرکز مهارت های بالینی دانشکده پزشکی محفوظ است.

Powered by themekiller.com