قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

راهنمای برگزاری هفدمین دوره آزمون آسکی پیش کارورزی

قابل توجه دانشجویان عزیز

هفدهمین دوره آزمون آسکی پیش کارورزی روزهای دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 مهر 95 در مرکز مهارت های بالینی برگزار خواهد شد. لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

1- همه دانشجویان حداکثر تا ساعت 7:45 صبح باید در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند. بعد از دریافت کد اختصاصی و مشخص شدن راندها، در صورت فراهم بودن شرایط، به دانشجویانی که آزمون آنها بعد از ظهر شروع می شود، اجازه داده می شود تا محل آزمون را ترک کنند و در ساعت مشخص شده مجدداً مراجعه کنند. لازمه این کار این است که دانشجویانی که قبل از ظهر آزمون خود را برگزار می کنند، ناچاراً باید در پس قرنطینه هم باشند. این اقدام باعث می شود فشار پیش و پس قرنطینه تقریباً بصورت یکسان بین دو گروه دانشجو تقسیم شود. ضمناً کد اختصاصی داده شده در هر روز متفاوت خواهد بود. بنابراین ممکن است دانشجویی در روز اول، قبل از ظهر و روز دوم بعد از ظهر آزمون خود را برگزار کند و برعکس.

2- به علت تعداد زیاد دانشجویان، آزمون در دو روز برگزار می شود. حضور همه دانشجویان در دو روز الزامی است. چنانچه دانشجویی فقط در یک روز حضور داشته باشد، نمره ای به ایشان تعلق نمی گیرد.

3- این آزمون جمعاً 15 ایستگاه فعال دارد که 7 ایستگاه در روز اول و 8 ایستگاه در روز دوم خواهد بود. حداقل 1 ایستگاه استراحت در هر روز وجود خواهد داشت. در کل 3 ایستگاه شرح حال، 4 ایستگاه معاینه، 4 ایستگاه پروسیجر و 4 ایستگاه تفسیر و تشخیص می باشد.

4- در هر دو روز، آزمون در سه لاین موازی B, A و C برگزار می شود. حرف اول کد اختصاصی شما-که در روز آزمون به شما داده می شود- لاین شما را مشخص می کند.

5- برای اولین بار در کنار این آزمون، تعدادی از تم های طولی مثل مهارت های ارتباطی، استلال بالینی، تعهد حرفه ای و … نیز مورد ارزشیابی قرار خواهند گرفت. عمکلرد دانشجو در این حیطه ها، هیچ تأثیری در نمره نهایی آزمون پیش کارورزی نخواهد داشت. در ضمن ایستگاه یا سوال اضافی برای سنجش این حیطه ها در نظر گرفته نشده است. بلکه در داخل برخی ایستگاه ها، آزمونگر دومی حضور خواهد داشت و حیطه مورد نظر را ارزشیابی می کند. مثلا ممکن است در یک ایستگاه شرح حال، به غیر از آزمونگر اصلی آزمونگر دیگری نیز حضور داشته باشد و مهارت های ارتباطی شما را با یک چک لیست جداگانه بسنجد. بنابراین تمرکز اصلی شما باید بر محتوای اصلی ایستگاه باشد.

6- به علت محدودیت جا و مکان، تا جایی که امکان پذیر است از آوردن وسایل اضافی مثل کیف، لباس، لپ تاپ و … خوددداری فرمایید.

با آرزوی موفقت

تمام حقوق سایت برای مرکز مهارت های بالینی دانشکده پزشکی محفوظ است.

Powered by themekiller.com